Fotogalerie

Jak se říká, obrázek mnohdy vydá za mnoho slov. U nás tomu bezesporu není jinak. Rodinné zábavní centrum WIKYLAND je světem barev, světem dětské radosti, jejich zážitků, nových dobrodružství i přátelství. Proto, abyste měli lepší představu o tom, jak to v našem zábavním centru vypadá, připravili jsme pro Vás jak fotogalerii, tak i virtuální prohlídku, která Vám umožní jedinečný 3D pohled do všech interiérů našeho zábavního centra.

Fotogalerie ani virtuální prohlídka nemusí vždy zobrazovat zcela přesný stav umístění atrakcí, v rámci zpestření a nových zážitků pro Vaše děti totiž čas od času provedeme výměnu atrakcí za nové, či atrakce přemístíme tak, aby Vaše děti získaly při opakované návštěvě nové možnosti pro svou zábavu..

« 2 z 8 »

Restaurace

Pro pohodlí rodičů a doprovodu dětí je k dispozici plnohodnotná restaurace a kavárna ve 2. NP zábavního centra s tím, že oba tyto prostory, resp. vstup do nich, není zpoplatněn. Pakliže nemáte v plánu bavit se na atrakcích společně se svými dětmi, u nás za vstup platit nemusíte.

Kavárna

Útulnou kavárnu s bezplatným vstupem naleznete ve 2. NP zábavního centra. Díky bezbariérovému výtahu je kavárna přístupná i imobilním osobám a maminkám s kočárky. Z kavárny mají všichni návštěvníci pohodlný výhled přímo na samotnou hrací plochu, ze které Vás mohou děti navštívit díky spojovací věži.

Dětský bar u Jacka

Znáte jiné místo v okolí, kde můžete společně se svými dětmi sedět celoročně pod vzrostlými palmami a prožívat dobrodružství s pirátským kapitánem Jackem? Modře laděná podlaha a námořní výmalba v okolí dětského baru Vám navodí atmosféru, kterou nelze opakovat. Dětský bar u Jacka je součástí zpoplatněné hrací plochy zábavního centra a v jeho bezprostřední blízkosti najdete jak kojící místnost, tak i místo pro ohřev kojenecké stravy.

Kadeřnictví

Stylové kadeřnické studio se nachází v Rodinném zábavním centru WIKYLAND a nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s kvalitními vlasovými produkty značky MATRIX. Profesionálně vyškolený personál se kompletně postará o Váš nový vzhled.

Kosmetika

Kosmetické studio Ewelyn profesionální vizážistky Evy Vlachové je součástí zábavního centra WIKYLAND od roku 2014. Největšími úspěchy posledního období je spolupráce na soutěži Dívka ČR ročník 2015.

Hračkárna a oděvy

Zábavní centrum bez pořádné hračkárny, to by snad ani nešlo. U nás tedy rozhodně ne … a máme pro Vás i něco navíc. V přízemí zábavního centra WIKYLAND je pro Vás v bezplatné zóně k dispozici prodejna hraček, papírnictví a prodejna značkového oblečení a obuvi PIDILIDI.