Restaurace

restauraceTak jak uvádíme už na svém logu, jsme rodinné zábavní centrum WIKYLAND. Jsme zábavní centrum pro celou rodinu. A právě proto myslíme i na rodiče a doprovod dětí, které se přišly bavit do WIKYLANDu. Chápeme potřeby rodičů, sami jsme rodiče a víme, co by nám při návštěvě podobného centra přišlo vhod.

Pro pohodlí rodičů a doprovodu dětí je k dispozici plnohodnotná restaurace a kavárna ve 2. NP zábavního centra s tím, že oba tyto prostory, resp. vstup do nich, není zpoplatněn. Pakliže nemáte v plánu bavit se na atrakcích společně se svými dětmi, u nás za vstup platit nemusíte. To je výhoda, kterou budete v jiných zábavních centrech hledat jen velmi těžko. Z restaurace a kavárny je prosklený výhled na hrací plochu, takže máte zajištěno přiměřené soukromí a relativní klid od hluku dovádějících dětí a přesto na své děti vidíte tak jako málokdy.

Výhody restaurace:

  • Výhled na hrací plochu
  • Plnohodnotný gastro provoz – žádný fast food či stánek s občerstvením
  • Restaurace pro 90 osob
  • Pro imobilní osoby a kočárky přístup bezbarierovým výtahem
  • Free WiFi
  • Nabídka 3-5 druhů jídel, široká nabídka nápojů včetně kávy, domácích limonád, smetanových shakeů, piva, vína a sladkých zákusků

Otevírací doba:

Pondělí zavřeno
Úterý zavřeno 
Středa 11.00 – 14.00 hod 
Čtvrtek 11.00 – 18.30 hod 
Pátek 11.00 – 18.30 hod 
Sobota 11.00 – 18.30 hod 
Neděle  11.00 – 18.30 hod 

NOVINKA! Možnost rezervace míst online

Abyste měli jistotu, že najdete místo k posezení v naší restauraci, vyplňte níže uvedený Rezervační formulář stolů. O potvrzení Vaší rezervace Vás budeme informovat do 24 hodin. (POZOR: Ke zrušení rezervace dochází vždy 15 minut po uplynutí času, na který byl stůl zarezervován.)
.

« 2 z 6 »

Příjímáme všechny druhy platebních karet.karty

Přijímáme následující druhy poukázek:

EET