Hračkárna a oděvy

Zábavní centrum bez pořádné hračkárny, to by snad ani nešlo. U nás tedy rozhodně ne … a máme pro Vás i něco navíc. V přízemí zábavního centra WIKYLAND je pro Vás v bezplatné zóně k dispozici prodejna hraček, papírnictví a prodejna značkového oblečení a obuvi PIDILIDI. V rámci sortimentu hraček u nás najdete jak malé a levné hračky, které poslouží jako malá upomínka na návštěvu zábavního centra a přitom nezatíží peněženku rodičů, tak i větší a hodnotnější hračky jako jsou stavebnice, puzzle, panenky, autíčka, sportovní potřeby a jiné, které u nás zakoupíte za internetové ceny.

pidilidi logo final

V rámci naší bohaté nabídky značkového dětského oblečení PIDILIDI a dětské obuvi, která se řadí k předním na trhu, Vám nabízíme možnost shlédnutí nového internetového obchodu na www.pidilidi.cz.

Wiky – síť hračkáren a papírnictví
Sháníte značkovou hračku? Školní či výtvarné potřeby za skvělé ceny a kreativní sety pro společné tvoření? Chcete se poradit o výběru dárku s milým a zkušeným personálem, nebo si prohlédnout širokou nabídku možností?Wiky papírnictví
Podívejte se na ochutnávku toho, co vše hračkárna a papírnictví Wiky nabízejí, nebo se raději rovnou zastavte v jedné z více než padesáti Wiky prodejen.
Jednu z prodejen nalezenete přímo v bezplatné zóně zábavního centra a další dvě najdete i v centru Brna – na ulicích Kobližná a Josefská.

Něco_navíc

Přijímáme všechny druhy platebních karet.karty

« 2 z 2 »